SELİNA ÇİÇEKÇİLİK ESKİŞEHİR

Selina Çiçekçilik 2001 Yılında Kurulmuştur. Elektrononik Ortamda Online Satışa 2007 Yılında Başlamış Olup Büyük Deneyim Kazanmıştır.Türkiye’de bir kurumun bu kadar uzun süre ayakta kalması bile başlı başına bir güven ve kalıcılık sembolüdür. Çiçekçiliksanıldığının aksine sadece çiçeklerle yapılan düzenlemeler, süslemelerden ibaret değildir. Çiçekçilik müşteriye saygıdır, sadakattir, güvendir, sır tutmaktır. Bizim müşterilerimiz sadece alışveriş yapmaz, dostluğumuz ticarete katıktır her zaman! Bugün Selina Çiçekçilik Eskişehir de sizlere sunduğu çiçekçilik hizmetinin yanında etkin personeli ve danışmanlarıyla bitki bakımı ve danışmanlık hizmetini de sürdürmektedir. Eskişehirde İlerleyen günlerde sayfamızda salon çiçekleri  ve bahçe bitkileri ile ilgili güncel bilgileri siz bitki meraklılarına sunacağız. Ve aktif sayfalarımızda Çiçekle ilgili sorularınız uzmanlarımız tarafından yanıtlanacaktır.

Bizi arayın çiçekçiliğin ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız!
2001 yılında, siz müşterilerimize Çiçek Sektöründe daha iyi ve hızlı hizmet vermek için Kurulmuş Olan Selina Çiçekçilik TELEFLORKURULUŞU ÜTESİDİR, BuKuruluş Sayesinde Sizin Yanınıza Olamadığınız Eskişehir Dışındaki Sevdiklerinize Çiçek Gönderme Konusundada Uzman Bir Ekiple Hizmet Vermektedir.Türkiye deki Tüm İller ve 122 Ülkeye Çiçek Gönderme Gücüne Sahiptir.

Çiçek:Sevginin , Başarıların ve Mutlulukların Paylaşımında İnsanoğlunun En BÜYÜK Yardımcısıdır.

SELİNA ÇİÇEKÇİLİK ;Sizlerin Mutlu Günlerini ve Bütün Güzellikleri İfade Etmenize Yardımcı Olmaktan Her Zaman Mutluluk Duymuştur.Yaşlı Bir Anneye Yurt Dışında Evladından Bir Çiçek Götürdüğümüzde veya Hastanede Yatmakta Olan Bir Babaya Hakkari den Oğlundan Bir Çiçek Götürdüğümüzde Unutulmadıklarını Onlara Verdiğimiz Küçük Bir Çiçekle Hissettirmenin Mutluluğu Anlatılamaz.Biz Bu Olayları Her Daim Sizinle Yaşıyor Ve Eskişehir in İlk Online Çiçekçisi Olmaktan Her Zaman Mutluluk Duyuyoruz.

Eskişehir de Çiçek Sektöründe Büyümekte Olan Firmamız Eskişehir e Çiçek Gönderme, Eskişehir Dışına Çiçek Siparişi ve Yurt Dışına Çiçek Ulaştırmanın En Kolay Yolunu Sizlere Sunmaktadır.’’Çiçek ‘’Denince Bu Kelime Bizim UZMANLIK Alanımızdır.

ESKİŞEHİR SELİNA ÇİÇEKÇİLİK